Yaşamboyu Eğitim Merkezi
Yöneticiler için Pazarlama
TARİH 05/03/2018
SÜRE 96 Saat
YER BÜYEM
Fiyat 5760 TL

YÖNETİCİLER İÇİN PAZARLAMA PROGRAMI

 05 MART -24 MAYIS 2018

Bu programın amacı, katılımcı yöneticilerin eğitim ve deneyimle pazarlama konusunda kazandıkları bilgileri güncel gelişmeler çerçevesinde yenilemelerine yardımcı olmaktır.

Katılımcılar, tüketici pazarları, kurumsal pazarlar ve hizmet sektörlerinde geçerli pazarlama stratejileri ile tanışacaklardır. Pazarlamada stratejik düşünme üzerinde odaklaşan bir bakış açısı  ile güncel gelişme ve yenilikler birleştirilecek, katılımcıların stratejik karar vermek için gerekli kavramsal ve teknik becerileri etkinleştirilecektir.

 Pazarlama Akademisi Uzmanlık programımız Üniversitemiz İ.İ.B.F Öğretim Üyesi Prof.Dr. Eser Borak koordinatörlüğünde oluşturulmuştur.

 

İÇERİK :

Pazarlamanın Temelleri ve Stratejik Pazarlama Yönetimi: Pazarlamanın temel kavramları, kurumlarda pazarlama işlevinin stratejik yönetimi, pazarlama çevresinin anlaşılması, pazarları bölümlendirme, hedef pazar belirleme ve konumlandırma stratejileri

Pazarlama Karması: Geleneksel pazarlama karmasını güncel bir bakış açısıyla anlama, ürün ve marka yönetimi, fiyatlandırma stratejileri, dağıtım kanalları yönetimi ve entegre pazarlama iletişimi

Tüketici Davranışları: Stratejik pazarlama sürecinde tüketici davranışlarının yeri, algılama, öğrenme süreçleri, tüketici ihtiyaç, güdü ve motivleri, tutumlar, davranışlar ilişkisi, yeniliklerin yayılması ve tüketici davranışlarını açıklayan modeller

Pazarlamada Güncel Konular: Pazarlama dünyasındaki trendler, dijital pazarlama ve yeni pazarlama ortamında müşteri ilişkileri yönetimi

KİMLER KATILABİLİR: Programa üniversite mezunu, en az 2-3 senelik iş deneyimine sahip orta ve üst düzey yöneticiler katılabilir.

Gün ve Saatler:   Pazartesi – Perşembe 18:30-21:30 Cumartesi/ 10:00-13:00

Ücret:    5.760 -TL KDV dahil

Ödemeler Axess, Bonus ve Shop&Miles kartlarına 1 peşin artı 5 taksit olarak uygulanmaktadır. Peşin ödemelerde %5 indirim yapılmaktadır.

Bilgi ve Kayıt İçin:        (212) 257 31 27-28 & (212) 257 89 57-58Eğer size uygun bir sınıf yok ise, buradan ön başvuru yapabilirsiniz.
32 oturum | 96 Saat
BÜYEM
5760 TL KDV Dahil

Sadece bir adım kaldı...

Ödeme sayfasına git [X] Kapat
Hemen Başvur
Kontenjan henüz dolmadı.